OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 Niedziela Zwykła – 24.10.2021 r.

1.   Msza św. Odnowy w Duchu Świętym będzie we wtorek o godz. 18.0, natomiast w czwartek przypada święto  św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2.   Od dnia Wszystkich Świętych przez cały listopad codziennie o 17.30 będziemy  odmawiać Różaniec z Wypominkami za poleconych zmarłych, a o godz. 18.00 Mszę św. Gregoriańską za zmarłych. Wypełnione kartki można jeszcze składać do przygotowanej skarbony.

3.   W tym tygodniu zachęcamy do spowiedzi, abyśmy mogli zyskiwać odpusty za zmarłych w pierwszych dniach listopada.

4.   Spotkanie dla bierzmowanych z klas siódmych i ich rodziców dzisiaj po Mszy świętej wieczornej.

5.   W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci, aby na Mszę rodzinną o godzinie 12 przebrały się za swoich ulubionych Świętych. Przewidujemy słodkie nagrody, a po Mszy wspólne zdjęcie.

6.   Wspólnota młodzieżowa oraz Wspólnota Dobrej Nowiny zapraszają na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Wszystkich Świętych w przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej.

7.   Dzisiaj „Gość Niedzielny”: przypomina postać papieża Jana Pawła I, którego beatyfikację zaplanowano na przyszły rok. Polecamy też szczególnie artykuł, który pomaga lepiej zrozumieć liturgię i wyjaśnia, czym różni się ona od zwykłej modlitwy.