AKTUALNOŚCI

27 Niedziela Zwykła 2.10.2022

1.   We wtorek 4 października przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę 5 października św. Faustyny Kowalskiej, w piątek 7 października Matki Bożej Różańcowej i zarazem I piątek miesiąca. W tym dniu odwiedzimy chorych. Msza św. i spowiedź dla dzieci o 16.30, spowiedź dla dorosłych o 17.30.

2.   W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o 17.30. Różaniec dla dzieci będzie w czwartki o 16.30, dla młodzieży w środy o 17.30.

3.   W sobotę 8 października kandydaci do bierzmowania z klas ósmych przeżywać będą dzień skupienia. Zakończy się on czuwaniem modlitewnym z adoracją o godz. 19.00, na którą zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.  

4.   Msze św. wspólnotowe:
wtorek godz. 18.00 Wspólnota Dobrej Nowiny
środa godz. 8.00 za Rodzinę Radio Maryja i Ojczyznę
piątek godz. 18.00 Bractwo Miłosierdzia Bożego, oraz za dzieci objęte modlitwą Róż Różańcowych Rodziców.

5.   W dzisiejszym  „Gościu Niedzielnym” zachęcamy do lektury artykułu o wrześniowych warsztatach liturgiczno-muzycznych w naszej parafii. Warto zwrócić również uwagę na wywiad z kard. Konradem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie, oraz na wspomnienie o zmarłym przed tygodniem Franciszku Pieczce. Jest też do nabycia Gość Extra, poświęcony Bożemu miłosierdziu i jego apostołce – św. siostrze Faustynie.

6.   W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności:
śp. Danuta Możejko z ul. Kromera
śp. Janina Poźniak z ul. Kolejowej
Wieczny odpoczynek…