AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021

---1. Za tydzień o godz. 10.30 będzie Rocznica I Komunii Świętej. Przygotowanie dla dzieci z rodzicami, oraz spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzin w sobotę(22 maja)o godz. 9.00.

---2. Msze św. wspólnotowe:
piątek godz. 8.00 Wspólnota Nocnej Adoracji Najśw Serca Jezusowego w Rodzinie
sobota godz. 18.00 Przy relikwiach św. Jana Pawła II w intencjach powierzonych

---3. Za tydzień(23 maja) będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu młodzież obchodzi rocznicę przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 18.00. Wszystkich, którzy w ubiegłym roku przyjęli sakrament bierzmowania, zachęcamy do wcześniejszego skorzystania ze spowiedzi.

---4. Już za dwa tygodnie kończy się czas Komunii Św. Wielkanocnej. Wszystkich, którzy w tym roku jeszcze nie skorzystali z Komunii Św. Wielkanocnej, zapraszamy do spowiedzi.

---5. Wczoraj w Rzymie  został beatyfikowany Franciszek Maria od Krzyża Jordan – założyciel salwatorianów. Dlaczego ten żyjący ponad 150 lat temu kapłan jest dobrym patronem na dzisiejsze czasy? W Gościu Niedzielnym także rozmowa z rodzicami Livii Marii, uzdrowionej w łonie matki za jego wstawiennictwem.

---6. Nasza Parafia i wszyscy, którzy włączyli się w zbiórkę zniszczonych telefonów na remont domu rekolekcyjnego w Kawkowie, otrzymują tą drogą uprzejme podziękowanie, z zapewnieniem o Mszy św. w intencji ofiarodawców w pierwsze środy miesiąca.

---7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:
śp. Mikołaj Topolnicki z ul. Kopernika
śp. Helena Dzierzgowska z ul. Wysokiej Bramy
śp. Krystyna Kossakowska z ul. Poznańskiej
Wieczny odpoczynek…