Dnia 28 września br. o godzinie 15.00 na całym świecie, miliony ludzi połączyło się w modlitwie prosząc o miłosierdzi dla nas i całego świata. Było to możliwe dzięki akcji Iskra Bożego Miłosierdzia- Koronka na ulicach miast świata. Z inicjatywy kilku osób z naszej parafii, my też włączyliśmy się w tą akcję. Zgromadziliśmy się o godzinie 14.30 przy krzyżu misyjnym obok kościoła św. Apostołów Piotra i Pawła. Wspólnie śpiewem chwaliliśmy Pana i wsłuchiwaliśmy się w słowa św. s. Faustyny Kowalskiej zaczerpnięte z jej Dzienniczka. O godzinie 15.00 odśpiewaliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Mimo padającego deszczu i chłodu zgromadziło się na wspólnej modlitwie ok. 100 osób. Było to piękne świadectwo naszej wiary.