Wspólnota Najdroższej Krwi Pana Jezusa

Patron – Święta Maria De Mattias

Wspólnota istnieje od 1986 r. Jej członkowie modlą się indywidualnie, zgodnie z formacją charyzmatu Krwi Chrystusa. Raz w miesiącu, już nieliczni spotykają się na Mszy św. w intencji aktualnej potrzeby w parafii, kraju, czy na świecie. W intencji podanej przez animatorkę wszyscy członkowie wspólnoty modlą się codziennie indywidualnie. Kilka osób spotyka się raz w tygodniu na rozważaniu Pisma Świętego. Część osób służy pomocą innym – odwiedzając chorych. Raz w miesiącu, w Olsztynie jest spotkanie dla animatorów, w którym uczestniczy animator. Wspólnota utrzymuje stały kontakt z 4 Domami Misyjnymi Krwi Chrystusa.

Opiekun Wspólnoty – Ks. Adrian Bienasz

Liczba członków Wspólnoty – 42 osoby

W pierwszy czwartek miesiąca wspólnie modlimy się podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 i Mszy św. o godz. 18.00.