INTENCJE MSZALNE 2024

 

 

 

 

Niedziela

14

lipca

 

7.30

śp+Teresa PONOMARÓW(12rśm)

9.00

śp+Anna, +Józef, +Izabela i +Paweł,
+Stanisława(k) z rodz MISIEWICZ

10.30

Za Parafian

12.00

śp+Wiesław ŚWIERŻEWSKI(2rśm)
oraz zm z rodz WOŹNICZKA
i ŚWIERŻEWSKICH

12.00

śp+Henryka(k) ZIELONKOWSKA(1rśm)
oraz jej śp+Mąż Czesław

18.00

Dla Pani Barbary BAZEWICZ z racji urodzin
prosimy o Boże błog, zdrowie, dary Ducha Świętego
i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla jej bliskich

 

 

 

 

Poniedziałek

15

lipca

8.00

śp+Henryk MUCHA(2 miesiąc po śmierci)

8.00

śp+Henryka(k) i +Lucjan GÓRNIK

18.00

śp+Weronika i +Antoni SUBOCZ
oraz +Jan WITKOWSKI

 

 

 

 

Wtorek

16

lipca

8.00

śp+Mieczysław(33rśm),+Arkadiusz,
+Tadeusz,+Paweł i +Marianna z r.KIELAK

18.00

śp+Bogusław WIESZTORT

 

 

 

 

 

Środa

17

lipca

8.00

śp+Józef-Bogdan KOZIATEK oraz zm z rodziny

18.00

śp+Czesław i +Ryszard KRZYWDA
oraz +Stanisława(k) i +Władysław
oraz zm z rodz NIMIRA

 

 

 

 

Czwartek

18

lipca

8.00

śp+Maria i +Zbigniew KRAKOWSCY
oraz +Jan i +Danuta PARTAS

18.00

śp+Teresa SZYMAŃCZUK, +Stanisław BARTCZAK(2rśm)
i zm z rodz KULESZÓW i BARTCZAKÓW

 

 

 

 

Piątek

19

lipca

8.00

Wspólnota Nocnej Adoracji NSPJ w rodzinie

18.00

śp+Tadeusz ONICHIMOWSKI(19rśm)

 

 

 

 

Sobota

20

lipca

8.00

śp+Jan MIKA(29rśm),+Anna,+Stanisław,
+Jadwiga i +Czesław z rodz MIKA

18.00

śp+Alina SYREWICZ i zm z rodz SYREWICZ

18.00

śp+Leonard-Aleksander KAZIMIERCZAK
(1 miesiąc od pogrzebu)

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE 5-11.12.2021

NIEDZIELA

7.30

śp+Władysław(27rśm) i Zofia OSIK

7.30

śp+Apolonia LIMAN(43rśm),Łucja CELEJOWSKA(4rśm) oraz zmarli z rodz. LIMAN

9.00

śp+Małgorzata GALUNH(4rśm) i Monika GALUNH

9.00

śp+Irena WALESIAK(greg 5)

10.30

Za Parafian

12.00

śp+Agnieszka(40rśm) i Paweł KLIMCZYK, Henryk KACZYŃSKI(5rśm)

18.00

śp+Helena NURAN, Antoni, Franciszka(k), Krystian, Irena, Jerzy, Barbara i Roman

PONIEDZIAŁEK

7.00

śp+Władysława(k) KRUK(1rśm) i Bolesław KRUK

8.00

śp+Czesława(k), Helena i Józef z rodz WASILEWSKICH

18.00

śp+o.Artur CHLUDZIŃSKI  SVD(1rśm)

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 6)

WTOREK

7.00

śp+Aleksandra(k) MARKOWSKA(1rśm) i Józef MARKOWSKI

8.00

śp+Irena WALESIAK(greg 7)

18.00

Wspólnota Dobrej Nowiny

ŚRODA

7.00

Dusze w czyśćcu cierpiące, które najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia

8.00

śp+Anna, Wincenty, Henryk, Jadwiga, Wacław i zm z rodz MARSZEWSKICH i KULICKICH

10.00

śp+Jan WRÓBEL(30rśm), Maria(10rśm), Piotr(30rśm)
i Edward(8rsm) z rodz PROTAS

18.00

śp+Natalia i Wacław FOKSIŃSCY, Jan KRAJEWSKI i Jerzy HEJNOWSKI

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 8)

CZWARTEK

7.00

śp+Helena i Michał w 55-tą rocznicę ślubu dziękują Bogu za otrzymane łaski i proszą o Jego błog, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia dla siebie i dzieci

8.00

śp+Jarosław KRĘCIK(1rśm)

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 9)

PIĄTEK

7.00

śp+Władysław PERDION(21rśm) i zm z rodz PERDION

8.00

śp+Jan(6rśm) i Barbara PIOTROWSCY

18.00

śp+Zofia PIECZYWEK – z racji urodzin

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 10)

SOBOTA

7.00

Dziękczynno-błagalna w 341 miesiąc od śmierci śp+Czesławy TRUNOWICZ

8.00

śp+Sergiusz SYRAJ(4rśm), Anna i Piotr SYRAJ oraz Weronika, Adolf i Mieczysław BUCZEL

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 11)

18.00

śp+Henryk  SUPERNAT

 

NIEDZIELA

7.30

śp+Władysław(27rśm) i Zofia OSIK

7.30

śp+Apolonia LIMAN(43rśm),Łucja CELEJOWSKA(4rśm) oraz zmarli z rodz. LIMAN

9.00

śp+Małgorzata GALUNH(4rśm) i Monika GALUNH

9.00

śp+Irena WALESIAK(greg 5)

10.30

Za Parafian

12.00

śp+Agnieszka(40rśm) i Paweł KLIMCZYK, Henryk KACZYŃSKI(5rśm)

18.00

śp+Helena NURAN, Antoni, Franciszka(k), Krystian, Irena, Jerzy, Barbara i Roman

PONIEDZIAŁEK

7.00

śp+Władysława(k) KRUK(1rśm) i Bolesław KRUK

8.00

śp+Czesława(k), Helena i Józef z rodz WASILEWSKICH

18.00

śp+o.Artur CHLUDZIŃSKI  SVD(1rśm)

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 6)

WTOREK

7.00

śp+Aleksandra(k) MARKOWSKA(1rśm) i Józef MARKOWSKI

8.00

śp+Irena WALESIAK(greg 7)

18.00

Wspólnota Dobrej Nowiny

ŚRODA

7.00

Dusze w czyśćcu cierpiące, które najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia

8.00

śp+Anna, Wincenty, Henryk, Jadwiga, Wacław i zm z rodz MARSZEWSKICH i KULICKICH

10.00

śp+Jan WRÓBEL(30rśm), Maria(10rśm), Piotr(30rśm)
i Edward(8rsm) z rodz PROTAS

18.00

śp+Natalia i Wacław FOKSIŃSCY, Jan KRAJEWSKI i Jerzy HEJNOWSKI

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 8)

CZWARTEK

7.00

śp+Helena i Michał w 55-tą rocznicę ślubu dziękują Bogu za otrzymane łaski i proszą o Jego błog, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia dla siebie i dzieci

8.00

śp+Jarosław KRĘCIK(1rśm)

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 9)

PIĄTEK

7.00

śp+Władysław PERDION(21rśm) i zm z rodz PERDION

8.00

śp+Jan(6rśm) i Barbara PIOTROWSCY

18.00

śp+Zofia PIECZYWEK – z racji urodzin

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 10)

SOBOTA

7.00

Dziękczynno-błagalna w 341 miesiąc od śmierci śp+Czesławy TRUNOWICZ

8.00

śp+Sergiusz SYRAJ(4rśm), Anna i Piotr SYRAJ oraz Weronika, Adolf i Mieczysław BUCZEL

18.00

śp+Irena WALESIAK(greg 11)

18.00

śp+Henryk  SUPERNAT

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Rekolekcje Wielkopostne 

7 – 10 kwietnia 2019 

 

ks. Dominik Chmielewski - salezjanin, ogólnopolski duszpasterz młodzieży

 

 

Duszpasterze

 

PROBOSZCZ 

ks. kan. mgr Roman Chudzik
 

 

 

WIKARIUSZE:

 

ks. mgr Grzegorz Antczak(od 2021-neoprezbiter)

 ks. mgr Piotr Nowak(od 2019)  

 

 

     

Powołania

 

TYDZIEŃ MODLITW ZA KAPŁANÓW I O NOWE POWOŁANIA DO SŁUŻBY W KOŚCIELE

22 - 28 IV 2018r.

Podkategorie