AKTUALNOŚCI

Informujemy że poprzez działalność Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Warmińskiej działającego przy Parafii  Św.  Apostołów  Piotra i Pawła można przekazać  1,5 % z podatku dochodowego za rok 2023 na rzecz Służby Liturgicznej lub na rzecz emerytów i osób samotnych na numer:

 KRS 0000260433 w treści wpisujemy:   MIŁOŚNICY WARMII

Podatnicy rozliczający sami podatek podają Nr KRS w rozliczeniu PIT, natomiast emeryci, których rozliczył ZUS a są płatnikami podatku dochodowego wypełniają PIT-OP i przekazują do Urzędu Skarbowego do dnia 02.05 2023 roku lub składają w zakrystii.

W roku 2023 pozyskane środki finansowe  z podatku dochodowego  zostały przeznaczone na wyjazd integracyjny Służby Liturgicznej. Pozostawmy 1,5 % podatku w naszym mieście w naszej Parafii. Dziękujemy za wszelką pomoc i liczymy na hojność naszych  Parafian. 

Druki PIT-OP i numer KRS są dostępne przy wejściu do kościoła.