AKTUALNOŚCI

26 NIEDZIELA ZWYKŁA –  1.10.2021 r.

 

  1. 1.  Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w naszym kościele ostatni Koncert Muzyki Organowej w wykonaniu pana Marcina Mackiewicza. Warto z niego skorzystać. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. 2.  W poniedziałek w liturgii czcimy Świętych Aniołów Stróżów, w środę Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek Św. Faustynę Kowalską, w sobotę Matkę Bożą Różańcową.

 

  1. 3.  Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci będzie we wtorki o godz. 17.30, dla młodzieży w środy o godz. 17.30.

 

  1. 4.  Msze św. wspólnotowe:

wtorek godz. 18.00 Wspólnota Dobrej Nowiny

środa godz. 8.00 Za Rodzinę Radio Maryja i Ojczyznę

piątek godz. 18.00 Bractwo Miłosierdzia Bożego

sobota – godz. 7.00 Wspólnota Matki Pięknej Miłości

sobota – godz. 8.00 Żywy Różaniec (ze zmianą tajemnic)

 

  1. 5.  W I piątek miesiąca odwiedzimy chorych według zwykłego porządku. Spowiedź rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dla dzieci spowiedź i Msza św. o godz. 16.30. Po Mszy wieczornej
    w I piątek miesiąca zapraszamy na wieczór uwielbienia.

 

  1. 6.  Parafia bardzo dziękuje osobom od lat zaangażowanym bezinteresownie w naszej Poradni Rodzinnej. Jednocześnie informujemy, że porady udzielane przez psychologa, pedagoga i doradcę rodzinnego są świadczone bezpłatnie.

 

  1. 7.  W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” można przeczytać o roli aniołów w życiu Pana Jezusa i świętych. Dostępny jest także "Gość Extra" poświęcony Matce Bożej i objawieniom maryjnym.

 

  1. 8.  W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności:

śp. Anna Ogińska z ul. Hożej

śp. Jan Zubel

Wieczny odpoczynek…